Carter's 4dalių komplektas

Carter's 4dalių komplektas
33
Gamintojas: Carter's
Prekės kodas: 148

Kūdikystės dienos tokios trumpos ir tokios šviesios. Kad jos žibėtų gražiausiomis ir šviesiausiomis spalvomis, kad teiktų nenusakomą džiaugsmą, pasirūpinti galima jau dabar. Ir tai padaryti padės medvilninis, kokybiškas „Carter‘s“ keturių dalių drabužių komplektėlis.

Šis drabužėlių komplektas, skirtas mergaitėms, yra praktiškas ir universalus. Tokia apranga pravers ir kai norėsis atsinaujinti, ir kai papasčiausiai reiks patogaus ir švelnaus rūbelio. Šie drabužiai yra kokybiški ir stilingi, jie jūsų kūdikį ir papuoš, ir maloniai apgaubs šiluma. Šis „Carter‘s“ komplektas rūpinasi, kad gražausios dienos testųsi ilgiau!

Prekės įvertinimas: (0) / 5.0

Kaina: 23.17
Ar turime: Taip

Reikalingas kiekis:

Klauskite apie prekę

Kokybės garantija

Pirkti

Jūsų pasirinkta prekė įdėta į krepšelį!
Atsiliepimai
Vardas *: El. paštas:
Įvertinkite:
Komentaras *:


Visi atsiliepimai (0)
Buvęs 22 iš 29 Sekantis

Panašios prekės

Carter's bodikėlis
Kaina: 8.70

(0)
Taškuota First Impressions suknelė
Kaina: 17.50 € 14.50

(0)
ATSAKOMYBĖS APRIBOJIMAS: Produktai ir produktų nuotraukos naudojamos šioje svetainėje yra tik atpažinimo tikslais. Visi prekių ženklai ir registruotieji prekės ženklai yra jų atitinkamų savininkų nuosavybė.
DISCLAIMER: "Victoria's Secret" and other marks indicated on our website are trademarks or registered trademarks of "Victoria's Secret Stores Brand Management, Inc.", or its subsidiaries (collectively "VSSBMI"), in the United States, Canada and/or other jurisdictions. 'Victoria's Secret's graphics, logos, page headers, and service / product names are the trademarks or trade dress of "VSSBMI". "Victoria's secret's" trademarks and trade dress may not be used in connection with any product or service that is not 'Victoria's Secret", in any manner that is likely to cause confusion among customers, or in any manner that disparages or discredits 'Victoria's Secret". All trademarks, graphics, logos and other materials are used only to directly describe the products being provided. Their use in no way indicates any relationship between perkisau.lt and the holders of said trademarks.