100€ vertės dovanų kuponas

100€ vertės dovanų kuponas
0
Gamintojas: PerkiSau.lt
Prekės kodas: 1182

 Tavo svajonės išsipildymui, džiugesio akimirkai, momentui, kai nustembama iš laimės, jausmui, kai laukiama kažko ypatingo...

Tam, kad šypsotumeis, kad nuolat lauktum netikėtumų, kad žinotum, jog norai pildosi,  kad pajaustum, kaip kažkam rūpi tavo svajonės...

Ištarkite tokius žodžius tiems, kuriems dovanosite savo dėmesį, įteikdami šį dovanų kuponą. Kad ir kokių svajonių turėtų mūsų artimiausi ir brangiausi, jas dabar labai lengvai galėsite išpildyti įsigiję šį PerkiSau.lt dovanų kuponą. Jame – galimybė išsirinkti iš gausaus prekių asortimento tai, ko labiausiai norisi. Aksesuarai, rūbai, kvepalai, kosmetika, žaislai vaikams – visa tai ir dar daugiau leis išsirinkti prekes kiekvienam pagal individualius poreikius ir norus.

Jeigu norime likti tikrai originalūs ir nustebinti kitus, jeigu be didelių pastangų norėtųsi sukurti šventę tiems, kurie mums svarbūs, šis PerkiSau.lt svetainės dovanų kuponas bus puikus pasirinkimas. Už galimybę atrasti tai, ko iš tiesų labai nori ir apie ką ilgai svajojai – ar gali būti gražesnė dovana?

Noriu, kad niekada manęs nepamirštum. Kad svajonės primintų mane.
 

SVARBU! Įsigydami 100€ vertės PerkiSau.lt dovanų kuponą Jūsų patvirtinate, kad susipažinote ir sutinkate su dovanų kupono naudojimo taisyklėmis esančiomis žemiau.

Dovanų kupono taisyklės: 

Elektroninį dovanų kuponą mes išsiųsime PDF formatu į Jūsų nurodytą elektroninį paštą – Jums beliks tik jį atspausdinti ir įteikti dovanos gavėjui! 

Apsiperkant, dovanų kupono gavėjui reikės tik suvesti unikalų kupono kodą!

PerkiSau.lt dovanų kuponu galima atsiskaityti tik vieną kartą. Jeigu pirkimo suma neviršija dovanų kupone nurodytos sumos, pinigų likutis nėra grąžinamas, jei kupono suma nepadengia visos užsakymo sumos, skirtumą galima primokėti. PerkiSau.lt dovanų kuponas galioja 3 mėn. nuo jo pardavimo momento. Kuponu atsiskaityti galima tik parduotuvėje PerkiSau.lt.

Prekės įvertinimas: (0) / 5.0

Kaina: 100.00
Ar turime: Taip

Reikalingas kiekis:

Klauskite apie prekę

Kokybės garantija

Pirkti

Jūsų pasirinkta prekė įdėta į krepšelį!
Atsiliepimai
Vardas *: El. paštas:
Įvertinkite:
Komentaras *:


Visi atsiliepimai (0)
Buvęs 6 iš 6 Sekantis

Panašios prekės

ATSAKOMYBĖS APRIBOJIMAS: Produktai ir produktų nuotraukos naudojamos šioje svetainėje yra tik atpažinimo tikslais. Visi prekių ženklai ir registruotieji prekės ženklai yra jų atitinkamų savininkų nuosavybė.
DISCLAIMER: "Victoria's Secret" and other marks indicated on our website are trademarks or registered trademarks of "Victoria's Secret Stores Brand Management, Inc.", or its subsidiaries (collectively "VSSBMI"), in the United States, Canada and/or other jurisdictions. 'Victoria's Secret's graphics, logos, page headers, and service / product names are the trademarks or trade dress of "VSSBMI". "Victoria's secret's" trademarks and trade dress may not be used in connection with any product or service that is not 'Victoria's Secret", in any manner that is likely to cause confusion among customers, or in any manner that disparages or discredits 'Victoria's Secret". All trademarks, graphics, logos and other materials are used only to directly describe the products being provided. Their use in no way indicates any relationship between perkisau.lt and the holders of said trademarks.