Victoria's Secret tualetinis vanduo "Luscious Crush"

Victoria's Secret tualetinis vanduo
9
Gamintojas: Victoria's Secret
Victoria's Secret

Prekės kodas: 594

Saldžiai ir lengvai, nerūpestingai, atkakliai – šitaip mus aplanko didžiausios pagundos. Ir ne visoms joms reikia atsispirti. Kai kurioms iš jų galima tiesiog naiviai pasiduoti. Tai įrodys ir nepaliks abejingų „Luscious Crush“ tualetinis vanduo iš Victoria‘s Secret aromatų kolekcijos.

Žvalumo ir energijos mišinys, kvapniųjų mandarinų ir aistringųjų gėlių derinys, maloniai nustebins. O gaila bus tik dėl to, jog šį nepakartojamą kvapą atradote tik dabar. Tačiau nuo šiandien juo mėgautis bus galima kiekvieną dieną ir taip ilgai išliekančiu kvapu galėsite džiaugtis kada tik panorėjusios. Saldžiai ir lengvai, nerūpestingai, atkakliai – taip gundyti moka tik žavi moteris. 

Pagaminta JAV.

Prekės įvertinimas: (0) / 5.0

Kaina: 13.29
Ar turime: Išparduota

Klauskite apie prekę

Kokybės garantija

Jūsų pasirinkta prekė įdėta į krepšelį!
Atsiliepimai
Vardas *: El. paštas:
Įvertinkite:
Komentaras *:


Visi atsiliepimai (0)
Buvęs 7 iš 14 Sekantis

Panašios prekės

ATSAKOMYBĖS APRIBOJIMAS: Produktai ir produktų nuotraukos naudojamos šioje svetainėje yra tik atpažinimo tikslais. Visi prekių ženklai ir registruotieji prekės ženklai yra jų atitinkamų savininkų nuosavybė.
DISCLAIMER: "Victoria's Secret" and other marks indicated on our website are trademarks or registered trademarks of "Victoria's Secret Stores Brand Management, Inc.", or its subsidiaries (collectively "VSSBMI"), in the United States, Canada and/or other jurisdictions. 'Victoria's Secret's graphics, logos, page headers, and service / product names are the trademarks or trade dress of "VSSBMI". "Victoria's secret's" trademarks and trade dress may not be used in connection with any product or service that is not 'Victoria's Secret", in any manner that is likely to cause confusion among customers, or in any manner that disparages or discredits 'Victoria's Secret". All trademarks, graphics, logos and other materials are used only to directly describe the products being provided. Their use in no way indicates any relationship between perkisau.lt and the holders of said trademarks.