Victoria's Secret kvepalai Wicked (EDP)

Victoria's Secret kvepalai Wicked (EDP)
54
Gamintojas: Victoria's Secret
Victoria's Secret

Prekės kodas: 1406

O jeigu pasiduoti visoms įmanomoms pagundoms? Ir nebežinoti, ką reiškia laikytis taisyklių? Kaip tik jūs norite. Atraskite intensyvų ir išlaisvinantį aromatą iš Victoria’s Secret kvepalų kolekcijos– Wicked.

Kvapiosios vanilės aromatas atpalaiduos, o juodojo cukraus ir švelnios frezijos derinys tikrai įrodys, kiek daug dar yra neatrasta, kiek esama kvapų, apie kuriuos niekada net nežinojome. Šie Wicked kvepalai suteiks pasitikėjimo kiekvienai, o jų ypatingas dvelksmas bus subtiliausia jūsų puošmena, net ir paprastą dieną paversianti ypatinga.

Kaip stipriai gundo grožis, mes visos žinome. Be taisyklių ir be limitų, be plano gundyti. Sugundykim! Nes tai, ko labiausiai trūko mūsų žavesiui, šiandien jau turime savo rankose.

Pagaminta JAV!

Prekės įvertinimas: (0) / 5.0

Kaina: 55.99
Ar turime: Taip

Reikalingas kiekis:

Klauskite apie prekę

Kokybės garantija

Pirkti

Jūsų pasirinkta prekė įdėta į krepšelį!
Atsiliepimai
Vardas *: El. paštas:
Įvertinkite:
Komentaras *:


Visi atsiliepimai (0)
Buvęs 55 iš 103 Sekantis

Panašios prekės

Tease Rebel mini
Kaina: 16.99 € 14.99

(0)
Bombshell Shanghai
Kaina: 69.99 € 59.99

(0)
ATSAKOMYBĖS APRIBOJIMAS: Produktai ir produktų nuotraukos naudojamos šioje svetainėje yra tik atpažinimo tikslais. Visi prekių ženklai ir registruotieji prekės ženklai yra jų atitinkamų savininkų nuosavybė.
DISCLAIMER: "Victoria's Secret" and other marks indicated on our website are trademarks or registered trademarks of "Victoria's Secret Stores Brand Management, Inc.", or its subsidiaries (collectively "VSSBMI"), in the United States, Canada and/or other jurisdictions. 'Victoria's Secret's graphics, logos, page headers, and service / product names are the trademarks or trade dress of "VSSBMI". "Victoria's secret's" trademarks and trade dress may not be used in connection with any product or service that is not 'Victoria's Secret", in any manner that is likely to cause confusion among customers, or in any manner that disparages or discredits 'Victoria's Secret". All trademarks, graphics, logos and other materials are used only to directly describe the products being provided. Their use in no way indicates any relationship between perkisau.lt and the holders of said trademarks.