Victoria's Secret Angel kvepalai (EDP) 100ml.

Victoria's Secret Angel kvepalai (EDP) 100ml.
67
Gamintojas: Victoria's Secret
Victoria's Secret

Prekės kodas: 664

Grožis ir charizma yra nelyginant mažytis magnetukas mūsų kišenėje – kol jį turime su savimi, tol kažkas mums jaučia nenugalimą trauką, ir todėl jaučiame tikėjimą savimi. Traukiančia jėga tikrai visus,  esančius aplink jus, sužavės ir puikusis Victoria‘s Secret „Angel kvapas“. Jo spinduliuojama trauka privers atkreipti dėmesį į jus ir patys nuoširdžiausi komplimentai pažirs būtent jūsų grožiui. Pasiruoškite atlaikyt juos visus!

Nesuskaičiuojama gausybė yra žodžių, gebančių taikliai apibūdinti grožį. Ir daugybė būdų išpildyti visus savo lūkesčius, susijusius su šiais maloniais išvaizdos ir savijautos pokyčiais. Nuo ko pradėti, tikrai žino šis „Angel kvapas“. Patikėti savimi. Žinoti, kad esi patraukli – tai labai svarbu kiekvienai mūsų. Tam, kad įtikėtume šiomis tiesomis, užteks pasimėgauti originaliu ir išskirtiniu kvapu – jame netikėtai susitiko švytinčių slyvų, skaidrių žibuoklių ir gintaro švelnumo aromatai. Patikėkite, jūsų grožiui šie deriniai patiks!

Galimybė turėti savo rankose taip traukiantį ir kerintį grožį negali nežavėti. Tokia proga būtinai pasinaudokite jau dabar ir padovanotoje grožio šventėje neliksite nepastebėta.

Pagaminta JAV.

Prekės įvertinimas: (1) 5.0/ 5.0

Kaina: 84.99 € 79.99
Ar turime: Taip

Reikalingas kiekis:

Klauskite apie prekę

Kokybės garantija

Pirkti

Jūsų pasirinkta prekė įdėta į krepšelį!
Atsiliepimai
Vardas *: El. paštas:
Įvertinkite:
Komentaras *:


Visi atsiliepimai (1)
Motiejus 2015-05-05
Puikus kvepalai mano merginai, visos kitos pavydejo. Tai manau atsiras bahuriuku kurie palepins savo merginas tokiais kvapais ;)
Buvęs 68 iš 103 Sekantis

Panašios prekės

Tease Rebel mini
Kaina: 16.99 € 14.99

(0)
Bombshell Shanghai
Kaina: 69.99 € 59.99

(0)
ATSAKOMYBĖS APRIBOJIMAS: Produktai ir produktų nuotraukos naudojamos šioje svetainėje yra tik atpažinimo tikslais. Visi prekių ženklai ir registruotieji prekės ženklai yra jų atitinkamų savininkų nuosavybė.
DISCLAIMER: "Victoria's Secret" and other marks indicated on our website are trademarks or registered trademarks of "Victoria's Secret Stores Brand Management, Inc.", or its subsidiaries (collectively "VSSBMI"), in the United States, Canada and/or other jurisdictions. 'Victoria's Secret's graphics, logos, page headers, and service / product names are the trademarks or trade dress of "VSSBMI". "Victoria's secret's" trademarks and trade dress may not be used in connection with any product or service that is not 'Victoria's Secret", in any manner that is likely to cause confusion among customers, or in any manner that disparages or discredits 'Victoria's Secret". All trademarks, graphics, logos and other materials are used only to directly describe the products being provided. Their use in no way indicates any relationship between perkisau.lt and the holders of said trademarks.