LOVE IS HEAVENLY EAU DE PARFUM

LOVE IS HEAVENLY EAU DE PARFUM
51
Gamintojas: Victoria's Secret
Victoria's Secret

Prekės kodas: 667

Aukštai neša svajingi meilės sparnai. Ir tik mylinti širdis tai žino. Jeigu ir jūs negalite ar paprasčiausiai nenorite pamiršti išsiilgtos svajingos meilės kerų, išsirinkite jį, skaidrumo, tikro ir tyro  jausmo pripildytą, „Love is heavenly“ aromatą.

Jis jums viską papasakos apie tikrąją meilę. Kokia ji gaivinanti. Tyra. Dangiškai graži. Ir jūs tikrai pamilsite šį aromatą. Klausysitės pačių nuostabiausių meilės istorijų ir niekada nepamiršite jų kvapo: šis „Love is heavenly“ aromatas dovanoja vandens lelijos, kvepiančių mandarinų, gėlių ir šviesaus muskuso žaismę jūsų pojūčiams. Priimkite visa tai kaip meilės ir žavesio pamoką, kurioje švelnus prisilietimas, trapus grožis dar labiau pabudins šio romantiškiausio jausmo akimirkas.

Nežiūrėkime, nebesistebėkime, koks aukštas ir nepasiekiamas mums atrodo dangus. Į tokį aukštį jau seniai pakilome, jei išbandėme romantiškąjį „Love is heavenly“. Ir tikrai gali būti, kad norint pamatyti dangų, daugiau nebeteks žiūrėti į viršų. Dangus – dabar  akyse to, kurį pamilom ir padovanojom save.  

Pagaminta JAV.

Prekės įvertinimas: (0) / 5.0

Kaina: 66.99
Ar turime: Išparduota

Klauskite apie prekę

Kokybės garantija

Jūsų pasirinkta prekė įdėta į krepšelį!
Atsiliepimai
Vardas *: El. paštas:
Įvertinkite:
Komentaras *:


Visi atsiliepimai (0)
Buvęs 48 iš 56 Sekantis

Panašios prekės

ATSAKOMYBĖS APRIBOJIMAS: Produktai ir produktų nuotraukos naudojamos šioje svetainėje yra tik atpažinimo tikslais. Visi prekių ženklai ir registruotieji prekės ženklai yra jų atitinkamų savininkų nuosavybė.
DISCLAIMER: "Victoria's Secret" and other marks indicated on our website are trademarks or registered trademarks of "Victoria's Secret Stores Brand Management, Inc.", or its subsidiaries (collectively "VSSBMI"), in the United States, Canada and/or other jurisdictions. 'Victoria's Secret's graphics, logos, page headers, and service / product names are the trademarks or trade dress of "VSSBMI". "Victoria's secret's" trademarks and trade dress may not be used in connection with any product or service that is not 'Victoria's Secret", in any manner that is likely to cause confusion among customers, or in any manner that disparages or discredits 'Victoria's Secret". All trademarks, graphics, logos and other materials are used only to directly describe the products being provided. Their use in no way indicates any relationship between perkisau.lt and the holders of said trademarks.