Kūno dulksnų dovanų rinkinys (4vnt.)

Kūno dulksnų dovanų rinkinys (4vnt.)
Kūno dulksnų dovanų rinkinys (4vnt.)
37
Gamintojas: Victoria's Secret
Victoria's Secret

Prekės kodas: 1340

Jau laikas švęsti. Surenkime ypatingą grožio ir aromato šventę savo kūnui ir nuoširdaus dėmesio nepagailėkime. Palepinti jį bus lengva ir malonu, nes rūpestingą priežiūrą jūsų kūno odai dovanoja kūno dulksnų rinkinukas iš Victoria‘s Secret.

Nežinia, kurį iš rinkinyje esančių keturių skirtingų kūno dulksnų, pavadinsite savo mėgstamiausiu. Nes kiekvienas jų – tai skirtingas švelnumo ir aromato atspalvis, sutviskantis neatrastų pojūčių ir švelnių prisilietimų žėrėjimu. Švęsti šitą grožio ir žavesio šventę kviečiama kiekviena moteris, žinanti, koks vertingas ir ryškus yra grožio spindesys.

Dovanų rinkinukas iš mados namų Victoria's Secret tai šauni, originali dovana mylimai moteriai!

Dovanų rinkinį sudaro keturios skirtingos kūno dulksnos :

Bombshell kūno dulksna 75ml.

Tease Noir kūno dulksna 75ml.

Love kūno dulksna 75ml.

Bombshell Seduction kūno dulksna 75ml.

Pagaminta JAV!

Prekės įvertinimas: (0) / 5.0

Kaina: 54.99
Ar turime: Išparduota

Klauskite apie prekę

Kokybės garantija

Jūsų pasirinkta prekė įdėta į krepšelį!
Atsiliepimai
Vardas *: El. paštas:
Įvertinkite:
Komentaras *:


Visi atsiliepimai (0)
Buvęs 37 iš 49 Sekantis

Panašios prekės

Dovana Jai - Bombshell Holiday
Kaina: 39.99 € 34.99

(0)
Blizgesių rinkinukas su kosmetine
Kaina: 53.99 € 49.99

(0)
ATSAKOMYBĖS APRIBOJIMAS: Produktai ir produktų nuotraukos naudojamos šioje svetainėje yra tik atpažinimo tikslais. Visi prekių ženklai ir registruotieji prekės ženklai yra jų atitinkamų savininkų nuosavybė.
DISCLAIMER: "Victoria's Secret" and other marks indicated on our website are trademarks or registered trademarks of "Victoria's Secret Stores Brand Management, Inc.", or its subsidiaries (collectively "VSSBMI"), in the United States, Canada and/or other jurisdictions. 'Victoria's Secret's graphics, logos, page headers, and service / product names are the trademarks or trade dress of "VSSBMI". "Victoria's secret's" trademarks and trade dress may not be used in connection with any product or service that is not 'Victoria's Secret", in any manner that is likely to cause confusion among customers, or in any manner that disparages or discredits 'Victoria's Secret". All trademarks, graphics, logos and other materials are used only to directly describe the products being provided. Their use in no way indicates any relationship between perkisau.lt and the holders of said trademarks.